Preprava od 30 € zdarma!

O nás

Srdcom aj dušou našej voňavej dielničky je Janka Pumprlová. V roku 2011 sa Janka odhodlala na odvážny krok do neznáma – otočila sa chrbtom dovtedajšej kariére v technickom odbore a rozhodla sa živiť vlastnými rukami a tvoriť pre radosť.

Janka priniesla na trh voňavé darčeky, ktoré potešia dušu. Sú vytvárané s láskou a so zodpovedným prístupom k zákazníkom aj k životnému prostrediu. Celý náš tím sa riadi Jankiným krédom: „Tvoriť pre radosť je jednoduché. Tvoriť pre druhých je ale veľká zodpovednosť.“

Dbáme na to, aby všetky použité materiály boli bezpečné, ekologické a vegánske. Vôňu našim výrobkom dávajú prémiové arómy s prírodnými extraktmi, ktoré majú najprísnejšiu certifikáciu IFRA. Používame kvalitný, nezávadný sójový vosk a rastlinné kozmetické oleje. Obaly našich výrobkov sú vyberané s maximálnym ohľadom na životné prostredie a po odstránení etikiet sú kompostovateľné (vrátane priehľadných vrecúšok zo špeciálneho ekologického celofánu, ako aj výplňového materiálu v balíčkoch).

Doprajte sebe aj svojim blízkym príjemné vône bez obáv zo škodlivých spalín a nebezpečných prísad. Vôňa má predsa unikátnu schopnosť pohladiť dušu a uchovať spomienku... obzvlášť, ak je darovaná zo srdca!