Preprava od 30 € zdarma!

Vonné kamienky

Jedinečná NOVINKA NA TRHU!!!

Originálny, čistý a jednoduchý spôsob, akým môžete do svojho domova priniesť vôňu. Vhodné pre použitie v akejkoľvek aromalampe.

 

Vonné kamienky Čaro lásky

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Okúzľujúca vôňa, ako stvorená k príjemným pocitom, zamilovanosti a láske Profil vône: základ - vanilka a púder, stred - čerešňové kvety a hortenzia, v..

Vonné kamienky Červená ruža

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Predstavte si obrovskú kyticu ruží, zavrite oči a privoňajte! Profil vône: základ - korenie, stred - ruža, karafiát, konvalinka a ylang-ylang, vrchol ..

Vonné kamienky Francúzsky orgován

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Posedenie na lavičke v tieni voňavého orgovánu - presne to by Vám táto vôňa mohla pripomínať. Profil vône: základ - zimolez a amyris, stred - orgován ..

Vonné kamienky Kaktusové kvety

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Svieža, živá vôňa, šťavnatá ako nežné kvetné púčiky Profil vône: základ - pačuli, stred - chryzantémy a zelené listy, vrchol - agáve, aloe Zloženie: p..

Vonné kamienky Kosatec a bavlna

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Táto vôňa zachytáva podstatu sušenej bielizne, ktorá sa vlní v jarnom vánku, keď svet okolo kvitne a srší sviežosťou. Vzdušné tóny ozónu sa otvárajú d..

Vonné kamienky Levanduľa

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Vôňa levandule zdôraznená citrusmi a cédrovým drevom. Profil vône: základ - céder, stred - levanduľa, vrchol - bergamot a citrón Zloženie: prírodná po..

Vonné kamienky Levanduľový čaj

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Ukľudňujúca vôňa levandule, osviežená uhorkou a medovým melónom, doplnená chladivým gáfrom, harmančekom a bielym čajom. Profil vône: základ - harmanče..

Vonné kamienky Neroli a biely jazmín

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Luxusná jarná kvetinová vôňa. Profil vône: základ - pačuli, stred - neroli a jazmín, vrchol - lístie, pomarančovník horký, citrusy Zloženie: prírodná ..

Vonné kamienky Pobrežná ruža

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Ľahunká a čistá ako vánok. Prekvapí Vás - nečakajte bežnú vôňu ruží. Táto vôňa osloví aj tých, ktorí kvetinové vône nemajú v láske. Profil vône: zákla..

Vonné kamienky Pokosená tráva

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Dokonalé spodobenie vône čerstvo skosenej trávy. Profil vône: základ - šalvia a mach, stred - tráva a lístie, vrchol - citrusy a citrónová tráva Zlože..

Vonné kamienky Purpurová kala

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Tento nádherný kvet symbolizuje krásu a znovuzrodenie. Jej vôňu otvárajú jasné tóny ďateliny, ozónu a citrónovej kôry, ktoré pozvoľna ustupujú kvetino..

Vonné kamienky Sakura

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Príjemná, svieža, čistá vôňa čerešňových kvetov sakury. Profil vône: základ - tonka a santalové drevo, stred - ruža a čerešňa, vrchol - ozón, sakura a..

Zobrazenie 1 až 12 z 57 (5 stránok)