Preprava od 30 € zdarma!

Relaxačné vône

Relaxačné vône

Vonné kamienky Bambucké maslo

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Vôňa, ktorá je jemná a príjemná - rovnako, ako Vaša pleť keď jej doprajete Bambucké maslo. Profil vône: základ - santalové drevo, céder a bôby tonka, ..

Vonné kamienky Dračia krv

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Jasne červená živica, získavaná z rastlín bežne označovaných ako „dračie stromy“. Je to silná, opojná zmes sladkých, korenistých a zemitých tónov. Pro..

Vonné kamienky Egyptský jantár

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Nádherná, opojná, sexy, uvoľňujúca vôňa. Profil vône: základ - citrusy, stred - jantár a jazmín, vrchol - vanilka a santalové drevo Zloženie: prírodná..

Vonné kamienky Jantár v machu

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Uvoľnujúca vôňa, ako stvorená k meditáciám. Profil vône: základ - mach, jantár a bôby tonka, stred - levanduľa, vrchol - pelendrek, grep, pomaranč Zlo..

Vonné kamienky Kadidlo a myrha

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Klasika používaná po tisícročia k meditáciám. Profil vône: základ - kadidlo, myrha a orientálne drevo, stred - jantár, vrchol - bergamot Zloženie: prí..

Vonné kamienky Med a tonka

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Podmanivá zmes medu, korenia a tabakových listov s drevitým základom. Náznaky bergamotu a koriandru ustupujú medu a jantáru. Tonkové bôby dodávajú nád..

Vonné kamienky Pačuli

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Exluzívna vôňa pačuli. Profil vône: základ - pačuli, orientálne drevo a kadidlo, stred - pačuli, jazmín a céder, vrchol - zázvor, škorica a klinček Zl..

Vonné kamienky Palo Santo

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Palo Santo je strom pôvodom z Južnej Ameriky, ktorý sa tradične používa na liečebné a terapeutické účely. Hovorí sa tiež, že napomáha čisteniu negatív..

Vonné kamienky Tonka a orientálne drevo

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Táto drevitá vôňa začína hornými tónmi amaretta, pričom prechádza do srdca tonky a balzamu. Tóny rumu a sladkého, živicového oudu tvoria základ tejto ..

Vonné kamienky Ukľudnenie

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Vetiver má upokojujúce účinky na ľudský organizmus. V kombinácii s citrusmi, cédrovým, balzamovým a pakostovým olejom, pačuli a kadidlom, Vám pomôže u..

Vonné kamienky Zmyselnosť

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Táto fascinujúca, zmyselná vôňa je plná mandlí, jazmínu a jantáru s podtónom santalového dreva. Profil vône: základ - santalové drevo, kadidlo, stred ..

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)