Preprava od 30 € zdarma!

Gurmánske vône

Gurmánske vône

Vonný olej Banánový chlebík s orechmi

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Voňavá maškrta, ktorú Vám budú susedia závidieť a určite zaklopkajú na dvere s otázkou: "Čo Vám to tu tak pekne vonia?" Profil vône:  základ - bôby to..

Vonný olej Brusnicový punč

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Brusnice s červenými ríbezľami, okorenené škoricou a doplnené vôňou ihličia. Profil vône: základ - borovica, jedľa a vanilka, stred - zelené listy, či..

Vonný olej Citrónový koláč

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Verné spodobenie vône citrónového koláča s cukrovou polevou. Tento vonný olej priláka všetkých doma do kuchyne, presvedčiť sa či nie je čerstvo napeče..

Vonný olej Crème brûlée

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Tóny skaramelizovaného cukru s náznakom kokosu ustupujú bohatému srdcu s vônou krémového pudingu. Pohárik rumu povznáša vanilkovo-javorový základ. Pro..

Vonný olej Cukrové gaštany

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Hrejivá, lahodná vôňa na spríjemnenie dlhých zimných večerov. Sladké a škoricové tóny v spojení s gaštanmi a amarettom, podčiarknuté závanom karameliz..

Vonný olej Džem z brusníc a jabĺk

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Lahodná zmes brusníc, šťavnatých jabĺk a korenia. Profil vône: základ - pomarančová kôra a jablko, stred - brusnice, škorica, cukor, vrchol - klinčeky..

Vonný olej Malinová sangria

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Citrón a limetka s prímesou jabĺk, pomarančov, ananás a malín. Tento osviežujúci nápoj postupne premenia tóny červeného vína a Chardonnay na zaujímavý..

Vonný olej Pečené jablká

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Vôňa pečeného jablka so škoricou, vanilkou a pomarančom, preliata bourbonom a javorovým sirupom. Profil vône: základ - javorový sirup a vanilka, stred..

Vonný olej Perníková chalúpka

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Vôňa ako z rozprávky o perníkovej chalúpke! Profil vône: základ - grahamové sušienky, vanilka a cukor, stred - hrozienka, vrchol - škorica, klinčeky a..

Vonný olej Škorica

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Škorica - korenie kráľov. Profil vône: základ - vanilka, bôby tonka a škorica, stred - karafiát a škorica, vrchol - muškátový oriešok a škorica Zložen..

Vonný olej Škoricové keksy

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Privoňajte k čerstvo upečeným škoricovým keksíkom! Okrem škorice zacítite aj med, maslo, cukor a vanilku. Profil vône: základ - vanilka a krém, stred ..

Vonný olej Voňavé raňajky

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Lákavá vôňa ovocného čaju a jablkovo-orechového koláča. Profil vône: základ - pekanové orechy a céder, stred - jablká, lesné plody a zelené listy, vrc..

Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)