Preprava od 30 € zdarma!

Kvetinové vône

Kvetinové vône

Vonný olej Čaro lásky

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Okúzľujúca vôňa, ako stvorená k príjemným pocitom, zamilovanosti a láske Profil vône: základ - vanilka a púder, stred - čerešňové kvety a hortenzia, v..

Vonný olej Červená ruža

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Predstavte si obrovskú kyticu ruží, zavrite oči a privoňajte! Profil vône: základ - korenie, stred - ruža, karafiát, konvalinka a ylang-ylang, vrchol ..

Vonný olej Francúzsky orgován

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Posedenie na lavičke v tieni voňavého orgovánu - presne to by Vám táto vôňa mohla pripomínať. Profil vône: základ - zimolez a amyris, stred - orgován ..

Vonný olej Kaktusové kvety

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Svieža, živá vôňa, šťavnatá ako nežné kvetné púčiky Profil vône: základ - pačuli, stred - chryzantémy a zelené listy, vrchol - agáve, aloe Zloženie: m..

Vonný olej Kosatec a bavlna

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Táto vôňa zachytáva predstavu sušenej bielizne, ktorá sa vlní v jarnom vánku, keď svet okolo kvitne a srší sviežosťou. Vzdušné tóny ozónu sa otvárajú ..

Vonný olej Levanduľa

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Vôňa levandule zdôraznená citrusmi a cédrovým drevom. Profil vône: základ - céder, stred - levanduľa, vrchol - bergamot a citrón Zloženie: mandľový ol..

Vonný olej Levanduľový čaj

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Ukľudňujúca vôňa levandule, osviežená uhorkou a medovým melónom, doplnená chladivým gáfrom, harmančekom a bielym čajom. Profil vône: základ - harmanče..

Vonný olej Neroli a biely jazmín

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Luxusná jarná kvetinová vôňa. Profil vône: základ - pačuli, stred - neroli a jazmín, vrchol - lístie, pomarančovník horký, citrusy Zloženie: mandľový ..

Vonný olej Pobrežná ruža

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Ľahunká a čistá ako vánok. Prekvapí Vás - nečakajte bežnú vôňu ruží. Táto vôňa osloví aj tých, ktorí kvetinové vône nemajú v láske. Profil vône: zákla..

Vonný olej Pokosená tráva

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Dokonalé spodobenie vône čerstvo skosenej trávy. Profil vône: základ - šalvia a mach, stred - tráva a lístie, vrchol - citrusy a citrónová tráva Zlože..

Vonný olej Purpurová kala

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Tento nádherný kvet symbolizuje krásu a znovuzrodenie. Jej vôňu otvárajú jasné tóny ďateliny, ozónu a citrónovej kôry, ktoré pozvoľna ustupujú kvetino..

Vonný olej Sakura

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Príjemná, svieža, čistá vôňa čerešňových kvetov. Profil vône: základ - tonka a santalové drevo, stred - ruža a čerešňa, vrchol - ozón, sakura a magnól..

Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)