Preprava od 30 € zdarma!

Ovocné vône

Ovocné vône

Vonný olej Ananás so šalviou

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Vôňa príjemne kombinujúca sladkosť šťavnatého ananásu so zemitými tónmi šalvie. Profil vône: základ - šalvia a cukor, stred - palmové listy a aníz, vr..

Vonný olej Biele ríbezle

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Vôňa letnej pohody - úžasne osviežujúca, šťavnatá a plná slnka! Spojením vôní červených a čiernych ríbezlí, citrónovej kôry, jalovca, muškátov a mäty ..

Vonný olej Červený pomaranč

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Citrusové občerstvenie, ktoré Vás osvieži a povzbudí. Profil vône: základ - céder, stred - pomaranč, zelené listy a neroli, vrchol - bergamot a grep Z..

Vonný olej Čierne ríbezle a jazmín

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Očarujúca a lahodná vôňa, ktoré Vás zláka úvodnými tónmi citrusov a broskýň, aby Vás ďalej viedla po stopách červených a čiernych ríbezlí. Kvety jazmí..

Vonný olej Citrusy a agáve

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Úžasná citrusová vôňa, zjemnená tónmi agáve. Profil vône: základ - cukor, limetka a broskyňa, stred - grep, pomaranč, mandarínka a agáve, vrchol - cit..

Vonný olej Granátové jablko

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Granátové jablko je lákavou zmesou  červeného ovocia a byliniek. Svetlý grapefruit a citrónová kôra odštartujú túto vôňu citrusovým punčom. Tóny červe..

Vonný olej Grepová limonáda

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Perlivá a príjemne osviežujúca vôňa. Profil vône: základ - vanilka a drevo, stred - zázvor, mimóza a zelené listy, vrchol - grep, mandarínka a ozón Zl..

Vonný olej Jablká

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Privoňajte si k jabĺčku, odtrhnutému zo stromu pri jesennej prechádzke sadom! Profil vône: základ - vanilka a bourbon, stred - jablká, vrchol - zelené..

Vonný olej Kašmírová slivka

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Ovoňajte sladkú toskánsku slivku doplnenú tónmi citrusov a višní, ale aj fréziou, ktorá dodáva vôni zemitý rozmer. Profil vône: základ - jantár, frézi..

Vonný olej Kokos s limetkou

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Dokonalé letné osvieženie! Profil vône: základ - vanilka, stred - kokos, vrchol - limetka a ozón Zloženie: Naše vonné oleje kombinujú kvalitný jednodr..

Vonný olej Pomaranče s čili

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Skvelá kombinácia - vytvára osviežujúcu vôňu, ktorá Vám dodá energiu. Profil vône: základ - korenie a kokos, stred - pomaranč, mandarínka a guava, vrc..

Vonný olej Višne v červenom víne

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Podmanivé spojenie višní, čiernych ríbezlí, jablka a vína Merlot. Profil vône: základ - čierne ríbezle a jablká, stred - višne, červené víno a klinček..

Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)