Preprava od 30 € zdarma!

Svieže vône

Svieže vône

Vonný olej Čerstvo vypratá bielizeň

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Eliminátor zápachov s vôňou čerstvo vypratého prádla. Profil vône: základ - stred - ozón a zelené listy, vrchol - citrónovník Zloženie: Naše vonné ole..

Vonný olej Čistá bavlna

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Vôňa čerstvo vypratej bielizne, vysušenej sviežim vzduchom a slnkom. Profil vône: základ - céder, ozón a fialka, stred - jazmín a bavlna, vrchol - cit..

Vonný olej Hodváb

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Éterická vôňa Vás pohladí tak, ako by ľahučké šaty vo vánku hladkali Vašu pokožku pri prechádzke po odľahlej pláži. Profil vône: základ - santalové dr..

Vonný olej Karibské teakové drevo

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Odvážna a komplexná pánska vôňa, ktorá na ženy pôsobí vzrušujúco. Profil vône: základ - jantár, santalové drevo, stred - tabakové listy a teakové drev..

Vonný olej Mäta a eukalyptus

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Svieža bylinná vôňa padne dobre nielen v chrípkovom období. Profil vône: základ - pačuli, vanilka a vápno, stred - céder a klinčeky, vrchol - eukalypt..

Vonný olej Modré z neba

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Úžasne vzdušná, čistá a ukľudňujúca vôňa. Profil vône: základ - vápno a santalové drevo, stred - ľan, vrchol - pomarančový kvet a kvet bavlníku Zložen..

Vonný olej Morské minerály

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Čistota ozónu a ľanu, ktoré osviežuje vôňa eukalyptu a morskej soli spojená s opojnosťou frézií a zemitosťou machu.  Profil vône: základ - mach, stred..

Vonný olej Naplavené drevo

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Krásna zemitá mužská vôňa. Profil vôňa: základ - vanilka, santalové drevo, stred - céder a pačuli, vrchol - korenie a morská soľ Zloženie: Naše vonné ..

Vonný olej Príliv

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Nádherná čistá ozonická vôňa. Profil vône: základ - fialka, céder, stred - morská soľ a jazmín, vrchol - citrón a ozón Zloženie: Naše vonné oleje komb..

Vonný olej Zimná prechádzka

5,00€ Bez DPH: 4,17€

Jasná, svieža vôňa plná energie - ako keď pri prechádzke zimným parkom ohrejete v dlaniach zamrznutú vetvičku ihličnanu a privoniate. Profil vône: zák..

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)