Preprava od 30 € zdarma!

Svieže vône

Svieže vône

Vonný vosk Čerstvo vypratá bielizeň

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Eliminátor zápachov s vôňou čerstvo vypratého prádla. Profil vône: základ - stred - ozón a zelené listy, vrchol - citrónovník Zloženie: sójový vosk, f..

Vonný vosk Čistá bavlna

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Vôňa čerstvo vypratej bielizne, vysušenej sviežim vzduchom a slnkom. Profil vône: základ - céder, ozón a fialka, stred - jazmín a bavlna, vrchol - cit..

Vonný vosk Hodváb

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Éterická vôňa Vás pohladí tak, ako by ľahučké šaty vo vánku hladkali Vašu pokožku pri prechádzke po odľahlej pláži. Profil vône: základ - santalové dr..

Vonný vosk Karibské teakové drevo

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Odvážna a komplexná pánska vôňa, ktorá na ženy pôsobí vzrušujúco. Profil vône: základ - jantár, santalové drevo, stred - tabakové listy a teakové drev..

Vonný vosk Mäta a eukalyptus

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Svieža bylinná vôňa padne dobre nielen v chrípkovom období. Profil vône: základ - pačuli, vanilka a vápno, stred - céder a klinčeky, vrchol - eukalypt..

Vonný vosk Modré z neba

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Úžasne vzdušná, čistá a ukľudňujúca vôňa. Profil vône: základ - vápno a santalové drevo, stred - ľan, vrchol - pomarančový kvet a kvet bavlníku Zložen..

Vonný vosk Morské minerály

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Čistota ozónu a ľanu, ktoré osviežuje vôňa eukalyptu a morskej soli spojená s opojnosťou frézií a zemitosťou machu.  Profil vône: základ - mach, stred..

Vonný vosk Naplavené drevo

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Krásna zemitá mužská vôňa. Profil vôňa: základ - vanilka, santalové drevo, stred - céder a pačuli, vrchol - korenie a morská soľ Zloženie: sójový vosk..

Vonný vosk Príliv

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Nádherná čistá ozonická vôňa. Profil vône: základ - fialka, céder a pižmo, stred - morská soľ a jazmín, vrchol - citrón a ozón Zloženie: sójový vosk,..

Vonný vosk Zimná prechádzka

3,00€ Bez DPH: 2,50€

Jasná, svieža vôňa plná energie - ako keď pri prechádzke zimným parkom ohrejete v dlaniach zamrznutú vetvičku ihličnanu a privoniate. Profil vône: zák..

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)