Zásielkovňa od 30€ ZDARMA!

Vonné kamienky

Originálny, čistý a jednoduchý spôsob, akým môžete do svojho domova priniesť vôňu.

1. Čo sú vonné kamienky?

Vonné kamienky sú drobné štrkové kúsky poréznej prírodnej horniny, ktoré sú napustené arómou.

Kamienky sa vsypú do odparovacej misky aromalampy. Pôsobením tepla príjemne uvoľňujú svoju vôňu do priestoru.

Keďže vonné kamienky neprichádzajú do priameho kontaktu s plameňom, nevznikajú pri ich správnom použití žiadne spaliny a neznečisťujú ani odparovaciu nádobku lampy.

2. Zloženie vonných kamienkov Od Janky

Používané kamienky sú prírodným, zdravotne nezávadným nosičom vône. Rovnako nezávadné sú aj použité certifikované arómy pôvodom z USA, ktoré sú bezpečné z hľadiska ľudského zdravia, ako aj ochrany životného prostredia a zvierat pri ich výrobe. Tieto arómy sú zmesou prírodných extraktov a umelo vyrobených vôní. Vône sa umelo vyrábajú vtedy, keď by získavanie vône z prírodných zdrojov ohrozovalo prírodu alebo bolo neprimerane nákladné, ak sa táto vôňa dá bezpečne a zdravotne nezávadne nahradiť.

Všetky používané vône spĺňajú najprísnejšie svetové normy a majú certifikáciu IFRA.

Naše vonné kamienky neobsahujú žiadne karcinogény a potencionálne nebezpečné chemikálie, ktoré sa vo vôňach často môžu vyskytovať. Ponúkajú čistý a bezpečný spôsob vnesenia vône do Vášho domova.

3. Ako sa vonné kamienky používajú?

Použitie vonných kamienkov je veľmi jednoduché. Sú vhodné pre akúkoľvek väčšiu aromalampu (pre optimálny výkon doporučujeme lampy s výškou minimálne 11cm). Za lyžičku kamienkov vsypeme do odparovacej misky a pri zahrievaní budú postupne uvoľňovať vôňu. Intenzitu a trvanie vône si môžeme regulovať použitým množstvom.

Po vyprchaní vône sa nahradia čerstvými, použitý vyvoňaný štrk je čisto prírodným materiálom a môže sa bez obáv vysypať do prírody.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz