Zásielkovňa od 30€ ZDARMA!

O nás

Srdcom aj dušou našej voňavej dielničky je Janka Pumprlová.

V roku 2011 sa Janka odhodlala na odvážny krok do neznáma – otočila sa chrbtom dovtedajšej kariére v technickom obore a rozhodla sa živiť vlastnými rukami a tvoriť pre radosť.

 Janka priniesla na trh voňavé darčeky, ktoré potešia dušu. Sú vytvárané s láskou a so zodpovedným prístupom k zákazníkom aj k životnému prostrediu. Celý náš tím sa riadi Jankiným krédom: „Tvoriť pre radosť je jednoduché. Tvoriť pre druhých je ale veľká zodpovednosť.“

Dbáme na to, aby všetky použité materiály boli bezpečné a ekologické. Arómy v našich voňavých výrobkoch majú najprísnejšiu certifikáciu IFRA a sú čisto prírodným produktom, rovnako ako používaný sójový vosk. Obaly našich výrobkov sú vyberané s maximálnym ohľadom na životné prostredie a sú kompostovateľné (vrátane priehľadných vrecúšok zo špeciálneho ekologického celofánu).

Doprajte sebe aj svojim blízkym príjemné vône bez obáv zo škodlivých spalín a nebezpečných prísad. Vôňa má predsa unikátnu schopnosť pohladiť dušu a uchovať spomienku... obzvlášť, ak je darovaná zo srdca!

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz