Zásielkovňa od 30€ ZDARMA!

Nie je sviečka ako sviečka!

Väčšine z Vás určite nie je jedno, čo dýchate a aký vplyv to má na Vaše zdravie... Vlastne tak trochu dúfame, že práve to Vás priviedlo k nám: máte radi vône, ale hľadáte spôsoby, ako ich do svojho domova a života vniesť bezpečne a nezávadne.

Ak ste si už dali záležať na kvalitnom nosiči vône, nezabúdajte prosím myslieť aj na pomôcky, ktoré s tým súvisia, hoci nevoňajú: čajové sviečky pre Vašu aromalampu.

Lebo naozaj nie je sviečka ako sviečka!

Čajové sviečky zoženiete takmer v každom obchode. Vyzerajú všetky veľmi podobne a málokoho napadne zamýšľať sa nad rozdielmi alebo zložením.

Viete, čo pálite, keď zažnete sviečku v svojej aromalampe??? Je to dôležitá otázka. Pretože to, čo budete vdychovať, nie je len vôňa, ale aj prípadné spaliny z čajovej sviečky a z jej knôtu.

Väčšina lacných sviečok z veľkokapacitnej produkcie je vyyrobená z parafínu. Čo teda pri ich použití spaľujete je v konečnom dôsledku ropa. Nič zdravé či príjemné pre Vaše telo.

Ďalším poblémom je knôt. Viete, z čoho je vyrobený? Viete, či neobsahuje plasty a látky uvoľňujúce pri horení škodlivé chemikálie a karcinogény? Áno, je to len taká malá, drobná, zanedbateľná vecička. V každej sviečke je ho len kúsoček, no nie? Lenže aj drobné zrnko prachu dokáže niekedy vychýliť misky váh!

Ak Vám záleží na zdraví, budete chcieť vedieť či je Vaša sviečka bezpečná a čo presne obsahuje. Nehovoriac o tom, že si určite nechcete kaziť dojem z vonných produktov čmudením a zápachom nekvalitnej lacnej čajovky.

Pristúpili sme k výrobe vlastných čajových sviečok práve preto, že chceme mať garanciu poctivej kvality a čistých, bezpečných vstupných materiálov. Používame prémiový prírodný sójový vosk a knôty z prírodných materiálov od spoľahlivých producentov. Nič viac v tom nie je, je to celkom jednoduchá rovnica: kvalitné čisté prírodné suroviny + poctivá ručná práca. Naše sviečky horia dlho, bezpečne a bez spalín. Zohrejú vonný vosk, kamienky, či olej spoľahlivo... a nás to hreje pri srdci. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz