Zásielkovňa od 30€ ZDARMA!

Príbeh značky Od Janky

Do roku 2011 som s veľkým nasadením a láskou pracovala 15 rokov v obchodnej firme s technickým zameraním. S prestávkou 1,5 roka, keď sa mi narodila dcéra. Už počas materskej som opäť pracovala z domu a znovu naplno aj ďalších pár rokov. Iste práve preto, že neviem nič robiť len tak na polovicu a ak ma niečo zaujme, odovzdávam do toho celú svoju dušu, prišiel syndróm vyhorenia. Ostala som na nemocenskej a keď som sa po dvoch mesiacoch konečne cítila dobre, bolo mi jasné, že už sa do práce nevrátim. Mala som 39 a stála som pred novou štartovacou čiarou, netušiac aký závod a v akej disciplíne ma čaká. Začala som sa len tak z relaxu "hrať". Tak ako to my ženy máme rady, skúšala som rôzne výtvarné techniky, vyrobila prvé sviečky, vonné vosky a leptala na sklo. Samozrejme, že "hrať" sa nebolo možné donekonečna, zrodil sa sen a ja som sa rozhodla pre túto voňavú cestu. Hneď od začiatku som chcela, aby moje výrobky mali zmysel, boli v kvalite zrovnateľnej so svetovými značkami a zároveň aby materiály, ktoré používam, boli z trvalo udržateľných zdrojov, aby boli neškodné pre ľudské zdravie a čo možno najmenej tvorili odpad. Malá veľká vsuvka hneď zo začiatku podnikania - keď už vôbec nečakáte, stane sa zázrak - narodil sa mi syn. :-) Za mojimi dnešnými výrobkami a značkou Od Janky bolo veľa, veľa hodín práce, hľadania, skúšania, úspechov i neúspechov, ale nikdy som to nevzdala. Tak ako to býva, rodina, priatelia a známi boli veľmi skeptickí. Jediný, kto mi stále držal palce a stál za mnou, bol môj manžel Martin. Som mu veľmi vďačná a samozrejme nie len preto, si ho ohromne vážim a som šťastná, že som ho nesklamala. V roku 2018 opustil svoju prácu i on a naplno sa obaja venujeme našej rodinnej firme. Podarilo sa nám spoločne vybudovať v Českej republike veľmi slušné povedomie o značke a obslúžiť viac ako 15 000 spokojných zákazníkov. A pretože som Slovenka, kde inde by sme mali nadviazať, ako na mojom rodnom Slovensku?

Náš príbeh teda pokračuje. Rastieme. Na Slovensku sa zrodil tím ľudí, s ktorých pomocou dnes môžeme naše poctivé remeselné výrobky ponúknuť aj Vám. ZO SRDCA - pretože ich vyrábame starostlivo a s láskou. PRE DUŠU - lebo všetci veríme, že práve vôňa má jedinečnú schopnosť dotknúť sa tej človečiny v každom z nás. Vyjadrené slovami Katky z nášho slovenského tímu:

Duša je ako zvieratko,

máme ju iba na krátko.

Ten dar si treba vážiť,

jej pokoj dobre strážiť.

 Postarajme sa o ňu

- doprajme duši vôňu!

Vybrali sme pre Vás tie najlepšie produkty a spoločne Vám predstavujeme značku Od Janky. Veríme, že si ju tiež obľúbite.

Janka Pumprlová

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz