Zásielkovňa od 30€ ZDARMA!

Ako robiť vône inak: Vyskúšajte VONNÉ KAMIENKY!

Každý z nás sa rád vracia do prostredia, ktoré vonia čistotou a peknými vecami. Niekomu imponujú svieže vône s tónmi byliniek či ovocia, niekto uprednostní vôňu kvetov či závan domácich koláčov... každý máme to svoje. Vône majú zázračnú schopnosť viazať sa k spomienkam a prinášať ozvenu chvíľ a miest, ktoré sú nášmu srdcu milé.

Aj preto v našej dielničke hľadáme spôsoby, ako priniesť do priestoru vône elegantne, bezpečne a s ohľadom na zdravie aj prírodu.

Janka, ktorá je dušou a hybnou silou všetkých našich voňavých počinov, sa v prípade vonných kamienkov fakt prekonala! Stálo za tým veľa času, úsilia a nezlomného odhodlania, ale na konci sa zrodilo niečo skvelé: jednoduchý, čistý, ekologický spôsob prevoňania interiéru. Vonné kamienky.

Na ich použitie nepotrebujete nič špeciálne. Postačí obyčajná aromalampa s čajovou sviečkou. Doporučujeme vyššiu aromku vhodnú na vonné vosky – ideálne s výškou minimálne 11 cm (malé aromalampy určené pre použitie s vonnými olejmi a vodou nie sú vhodné, keďže sa v nich produkt „prepáli“). Ktorákoľvek z aromalámp v našej ponuke Vám určite spoľahlivo poslúži, máme ich všetky odskúšané na použitie s kamienkami aj s voskami.

Ďalej je to už čistá voňavá pohodička! Za lyžičku kamienkov do vrchnej misky aromalampy, zapáliť čajovú sviečku a tra-daááá! Čarovné vône sa začnú šíriť sa priestorom.

Práve primerane intenzívne teplo prebúdza voňavé srdce kamienkov. Ako keď sa na slniečku otvorí kvetina – vôňa sa uvoľnuje postupne a nevtieravo. A keď odoznie? Vyvoňanú kamennú drť stačí vysypať (pokojne aj do záhrady, jedná sa o čisto prírodný materiál). Miska aromalampy zostane suchá a čistá. Je len na Vás, či sa rozhodnete odložiť ju pre použitie neskôr, alebo dosypete ďalšiu lyžičku čerstvých vonných kamienkov. Toto je naozaj produkt, ktorého použitie zvládne každý. Navyše si ho môžete užiť bez ekologických výčitiek – samotné kamienky sú zero-waste produkt a šikovné vrecúška, v ktorých sú balené, sú po odstránení etikiet kompostovateľné.

Čarovanie s vôňami nebolo nikdy jednoduchšie.

Tak do toho! Hrajte sa, skúšajte a nájdite tú pravú vôňu pre Vás a Váš útulný domov!

Alebo urobte dojem a prekvapte svojich blízkych originálnym neobvyklým darčekom :)

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz